6 / 100

در باره ما

 
 

جهت مشاوره تلفنی با مدیریت و وکلا

تلفن ها

تلفن همراه:          ۰۹۱۵۳۱۶۸۰۲۶

تلفن همراه:          ۰۹۱۵۴۱۲۸۰۲۶

تلفن ثابت:          ۰۵۱۳۸۴۷۶۷۶۷

 ویژگی هاو فرهنگ وکالت در موسسه حقوقی متفکران عدالت گستر بزرگمهر 

در موسسه ما پرونده های متعددی در امور حقوقی ،کیفری و پرونده های دعاوی خانواده در جریان است و تجربه وکلای موسسه ما نشان داده است که در پرونده هایی که در محاکم قضایی وجود دارد اگر وکلا فاقد تخصص باشند رونده  پرونده ها به بیراهه خواهد رفت ،  به همین دلیل انتخاب اگاهانه وکیل به قاضات در تصمیم گیری و صدور رای پروندها و در نتیجه قضاوت صحیح کمک خواهد کرد.

امانتداری و امین بودن وکلا در حل پرونده ها

 امانتداری و امین بودن در امور پرونده ها  حفاظت از اسرار و اطلاعات موکلین موسسه متفکران عدالت گستر بزرگمهر اولین ویژگی وکلا وحقوقدانان این موسسه میباشد.

صداقت 

 یعنی آنچه هست و اتفاق  خواهد افتاد حقوقدانان و وکلای موسسه ما برای موکلین بعد از ارزیابی و قبول پرونده وکالتی روشن را توجیح خواهند کرد و بی دلیل موکلین را امیدوار نمیکنند و صرفاً به توضیح جامع و کامل پرونده و ارائه راهکار صحیح قانونی و مراحل رسیدگی پرونده برای موکل می پردازند.

اقدام قضایی همیشه راه حل مناسبی نمیباشد 

علاوه بر رعایت و اصول صحیح و تچزیه و تحلیل پرونده و موارد ذکر شده در پرونده وکلا ، حقوقدانان و متخصصین موسسه چندین راه قانونی را برای موکل پیش رو میگذارد و در نهایت از سریع ترین و کم هزینه ترین راه اقدام به بررسی و قبول وکالت میکند. وکلای ما همیشه بهترین و کم هزینه ترین و سریع ترین راه قانونی را به شما پیشنهاد می کند.

بروز بودن وکلای موسسه

با گذشت زمان و سابقه کاری در امور پرونده های متعدد ،  قضایی ، کیفری و دعاوی خانواده نشان داده وکلای ما در موسسه به روز بودن و تسلط داشتن به نو آوری ها و دستاورد های جدید و رویکرد های تازه قانونی واقف و مسلط هستند. 

رفتار و برخورد با موکلین

هر چند که احترام و احترام گذاشتن از قوانین مهم اسلوب ادب است و رعایت آن از ضروریت های مراودات با افراد اجتماع است بنا براین وکیل خوب با شأن و منزلتی که دارد باید به بهترین نحو ممکن به موکل خود احترام بگذارد.علاوه بر آن می بایست به طرف مقابل دعوا و همچنین قاضی پرونده احترام بگذارد، پس این محترم بودن و احترام گذاشتن نیز از دیگر ویژگی های وکیل خوب در مشهد است که در خیلی از جاها می تواند حتی گره گشا نیز باشد. مثلاً در رفتار و برخورد با قاضی زمانی که شما احترام قاضی را نگهدارید و محترمانه با وی صحبت کنید قطعاً با کمال میل به دفاعیات و عرایض شما گوش فرا خواهند داد اما چنانچه با تندخویی و بد خلقی با وی صحبت کنید شک نکنید که دیدگاه او نسبت به شما و طرز بیان و شخصیت شما متفاوت خواهد بود.

حقوقدانان و وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی متفکران عدالت گستر بزرگمهر با تجربه بیش از 25 سال سابقه در وکالت اماده قبول پرونده های حقوقی قضایی و دعاوی خانواده شما هستند

دعاوی حقوقی: امور ملکی ، انحصار وراثت، چک، سفته ، تقسیم ترکه، امور ثبتی، ثبت شرکتها، مطالبه وجه، الزام به تنظیم سند، خلع ید، دعاوی مالک و مستاجر، تخلیه، دعاوی شهرداری، دعاوی مربوط به مشارکت در ساخت، ابطال قرارداد عادی انتقال ملک، مطالبه بهای زمین تملیکی توسط دولت و شهرداری، الزام شرکت های بیمه به پرداخت خسارت، دعاوی افراز، تقسیم و فروش املاک مشاعی.

دعاوی کیفری: جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، چک و فروش مال غیر، ترک انفاق، دیه، قتل، سرقت، تهدید، توهین، رابطه نامشروع، جرایم پزشکی، تصرف عدوانی، معامله ربوی، جرائم مربوط به فضای مجازی، مزاحمت، ممانعت از حق.

دعاوی خانواده: طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، اعسار، تقسیط مهریه، تمکین، حضانت، فسخ نکاح.

سایر دعاوی: دعاوی مربوط به مراجع حل اختلاف و کمیسیونهای مختلف از قبیل هیات حل اختلاف کارگر و کارفرما، هیات های تشخیص، مطالبات سازمان تامین اجتماعی، هیات حل اختلاف مالیاتی، سازمان تعزیرات حکومتی، کمیسون ماده ۱۰۰ شهرداری، اجرای ثبت، دعاوی مربوط به دیوان عدالت ادارای.

جهت مشاوره تلفنی با مدیریت و وکلا
تلفن ها
تلفن همراه:          ۰۹۱۵۳۱۶۸۰۲۶
تلفن همراه:          ۰۹۱۵۴۱۲۸۰۲۶
تلفن ثابت:          ۰۵۱۳۸۴۷۶۷۶۷