مشاوره حقوقی

 

رسالت‌های کاری موسسه عدالت گستران بزرگمهر

  1. مدیریت و انتشار دانش حقوقی بر اساس نیازهای مخاطبین و حقوق دانان
  2. اطلاع رسانی هدفمند بر اساس نیازهای روز جامعه موکلین
  3. ارائه ابزارهای با کیفیت و قابل دسترس جهت تسهیل در دسترسی محتوا و خدمات
  4. پژوهش و بررسی دقیق بر روند امور حقوقی و ارائه آنها در قالب آموزش های حقوقی عمومی
  5. آموزش های حقوقی برای تمامی اقشار جامعه (مردم – حقوق دانان – وکلا – علاقمندان به حقوق و افرادی که نیازهای مهم حقوقی دارند مانند مدیرعاملان شرکتها)
  6. سوالات و ابهامات مردم را پاسخگو هستیم.
  7. سرویس های مهم محاسباتی حقوقی را ایجاد کرده ایم تا مردم بصورت کاملا رایگان از آنها بهره مند شوند
  8. خدمات و سرویس های بسیاری برای جامعه فارسی زبان ایجاد کرده ایم، اما در نهایت نیازمندان را به رسیدن اهداف خود کمک می کنیم.

هر پرونده ای را نمی‌گیریم

موکلین بسیاری مشکلات و پرونده های خود را با موسسه عدالت گستران بزرگمهردر میان می گذارند. اما پس از بررسی گروه مشخص می شود کار قابل انجام نیست و یا درصد موفقیت بسیار پایین است. چرا باید وارد پرونده ای بشویم که درصد موفقیت ندارد و باعث اتلاف وقت و هزینه موکل خود شویم. از این رو بر اساس تجربه و رعایت کامل حقوق موکل خود وارد میدان شده و بر این سیاست کاری در هر شرایطی تاکید داریم.

اطلاع رسانی حقوقی را دوست داریم

همیشه تلاش کرده ایم چیکده ای از تجربیات و قوانین حقوقی را در قالب اطلاع رسانی های حقوقی در اختیار هم وطنان قرار دهیم. متاسفانه با شکایات بسیار زیادی از طرف همکاران و موسسه های حقوقی دیگر مواجه شده ایم. اما ما به اصل اطلاع رسانی و آگاه سازی همه عموم از حقوق خود اعتقاد داشته و تلاش می کنیم با رعایت کامل حقوق همکاران و عموم مردم به این مهم ادامه دهیم.

موسسه عدالت گستران بزرگمهر در رسانه ها

همیشه از رسانه ای شدن و گفتگو با نشریان و شبکه هایی که بیشتر جنبه حاشیه سازی دارد خودداری می کند. اما در بحث های پژوهشی حقوقی، تحلیلی با هر رسانه ای که جنبه خدمت رسانی و اطلاع رسانی در راستای آگاهی مردم و عموم باشد همکاری می کند.

 

رعایت فرهنگ احترام به ارباب رجوع (گواهی‌های حسن انجام کار)

به طور کلی زمان پاسخگویی و پیگیری ها را در سازمان به حداقل رساندیم. نمی گوییم ایده آل عمل می کنیم، زیرا حوزه حقوقی و تنوع درخواست ها انقدر زیاد است که نمی توان روال %۱۰۰ استانداردی برای آنها مشخص نمود. اما با ایجاد ۲ لایه مدیریتی و نظارتی در سطوح مختلف سازمان توانسته ایم از حداکثر توان و بهره وری درون سازمانی خود استفاده کرده و موکلین را در پروسه های منطقی و دور از پیچیدگی در سازمان خود حرکت دهیم.

 

حفاظت از اطلاعات و اسرار موکلین

یکی از دغدغه‌های به جای موکلین حفظ اسرار و هویت آنها می باشد. موسسه عدالت گستران بزرگمهرخود را در قبال مشخصات و اطلاعات موکلین خود متعهد می داند و منافع موکلین خود را بالاترین رکن خدمات در سازمان می داند.

 

امیدواریم همیشه با پیگیری مستمر ایده‌ها و گفته هایمان، برای آینده‌ای بهتر نه فقط برای مجموعه، بلکه برای جامعه حقوقی قدمی هرچند کوچک برداشته باشیم.